Facebook Sözleri #7963

Uzaktan sevmek konusunda master yaptım , doktora yaptım üstüne de bir üniversite daha bitirdim amk
facebooksozleri.net

Tweetle

Bu sözü resim olarak bilgisayarınıza kaydedebilir veya Facebook'a Yükle butonunu kullanarak otomatik olarak facebook sayfanıza yükleyebilirsiniz.


.

Şu anda Görüntülenen Facebook Sözü:

Uzaktan sevmek konusunda master yaptım , doktora yaptım üstüne de bir üniversite daha bitirdim amk komik sözünü görüntülemektesiniz. Daha fazla facebook sözleri, şekilli komik yazısı, daha eğlenceli ve anlamlı komik sözler bulabilmek ve facebook zaman tünelinizde paylaşmak için sitemizi gezinebilirsiniz.

Kısa URL:

Etiketler: Facebook Sözleri

Rastgele Facebook Sözleri

star warstaki yeşil cüceden kesmek istiyoruz biz. pet shoplarda satılıyor mu? nereden temin edebiliriz?
Dünyanın en popüler alternatif alan adı .NET, İHS'de şimdi %15 indirimli. İndirim Kodu 6AR9KZ5Y http://t.co/bbR8DrEsFW #ad
Sen hiç kocaman bi odanın perdesini taktıktan sonra, düğmelerden birini atladığını farkettin mi? Hayat bu kahpeliği yaptı mı sana da?
ÖLÜLERİN ARKASINDAN KONUŞMAK GÜNAHSA TARİH DERSİ NEDEN VAR?
Herkes kendi mutluluğunun demircisidir.
Yokluktan kendisine iltifat eden abazaları ciddiye alıp, kendini Adriana Lima sanmasa iyi kız aslında.
Anneme ben evlatlık mıyım diye sordum. Öyle bişi olsa seni mi secerdik dedi haklı kadın
"Hiçbirimiz, hayalimizdeki insanın hayalindeki insan değiliz sanırım. Bu geç kalışların başka açıklaması olamaz çünkü." Ali Lidar
Uğradığınız haksızlığın hesabını soramadığınızda üzülmeyin! Bazı hesapları sorma kuvvet ve kudreti, sadece Allah'a aitt…
Bbm Pin: 40568045885kldw8608508870hdsbnqs96765979679723389gfhdgg656478.. anasını satiym bu ne biçim numara ya. resmen kısmetimi kapadılar.
Bitmeyen sınav haftası yapmışlar.
Seni mutlu eden birinin mutsuz olması kadar boktan bişi yok.
Kadın değer verdiği adama trip yapar,önemsediği adama mızmızlanır, sevdiğine çabuk küser. Kaç kere daha söylememiz gerekiyor anlamanız için?
Urfa'da mantık evliliği yapılmaz. Onlar "Siverek" evlenirler ...
Merhaba eski sevgili.. Benim aptal kuzen, bazen içip içip sana özledim mesajları atıyo.Ciddiye almıyosun umarım? Alma yani. Teşekkürler.Kib.
Sen hiç birini, kaybederim korkusuyla haklı olduğun halde özür dileyecek kadar sevdin mi? Sen de benim gibi bu gerzekliği yapabildin mi?
Bi kadını en güzel mutlu etme yolu,saçlarından bahsetmektir.
Şarhoştum , Ay'dım , Sözümden caydım ...
Hemen hemen bütün lafları soktum, bütün mallıklarına yeterince sövdüm, kalkan götüne de değindim.. Sen fazlasıyla eskimişsin be sevgili..
“Yaşanmaz burada” der, çeker gidersin; üç gün geçmeden özlersin... Mustafa Kutlu

Daha Fazlası için Facebook'ta Beğenin: