Facebook Sözleri #3218

Sana farklı gülümsüyo sanki dimiii? Canım yaaa
facebooksozleri.net

Tweetle

Bu sözü resim olarak bilgisayarınıza kaydedebilir veya Facebook'a Yükle butonunu kullanarak otomatik olarak facebook sayfanıza yükleyebilirsiniz.


.

Şu anda Görüntülenen Facebook Sözü:

Sana farklı gülümsüyo sanki dimiii? Canım yaaa komik sözünü görüntülemektesiniz. Daha fazla facebook sözleri, şekilli komik yazısı, daha eğlenceli ve anlamlı komik sözler bulabilmek ve facebook zaman tünelinizde paylaşmak için sitemizi gezinebilirsiniz.

Kısa URL:

Etiketler: Facebook Sözleri

Rastgele Facebook Sözleri

Tc kimlik numarasını ezbere bilen kız çekiciliği diye bir tweet gördüm artık nasıl bir yokluksa adam nereye yavşıyacağını şaşırmış
Ben öldükten sonraki sohbetlerinizde adım geçince 'O da bizi izliyordur , bize gülümsüyordur' şeklinde saçmalamayın. Hollywood Effect bunlar
Fakirlik, elini cebine attığında boş olması değil; elini çıkardığında tutacak birinin olmamasıdır. Marquez
2 dk sonrasına hayatta olacağımızın bir garantisi yok. o yüzden keşke dememek için bugüne kadar kırdığın kişileri ara ve bi daha küfür et.
Beni övme , beni sev.
Senden cocuğum olsun istiyorum. (Türk atasözü)
Uzunca süre maske takarsan altındaki kişiliği de unutursun. V For Vendetta (2006)
Önce kimseye güvenmemeyi öğrenirsin. Sonra duygularını belli etmemeyi ve sevdiğin insanlardan korkmayı öğrenirsin. Böylece büyürsün işte...
Düzenli bir ilişki istiyorum. Sabah 8 akşam 5. Cumartesi pazar tatil.
Peki aşk mı para mı.? Bu nasıl soru la? İcraatle gelin bana.Tatlı bi esmeri koy önüme, yanına da kırmızı bi lamborghini, gideriyim merakını.
Bana her şey güzel olacak deme.. Boktan şeyler de olacak elbet.. Her şeyi birlikte aşar mıyız, sen bana ondan bahset..
Bir kişinin mesaja cevap verme süresi sana verdiği değeri gösterir.
Merhaba ben Davut.Şu arkamda poz verdiğim de benim arabam. Tipim ve kariyerimle kimseyi etkileyemedim, hani dedim belki araba iş yapar.
Hayat felsefem: "yarın yaparız"
Gururum seslendi uzaktan ; oğlum bırak o telefonu.. Gururlusun sen gururlu kal, atmıycaksın dedi o mesajı.
Fakir bir adama balık verirsen, o gün için doyar; ona balık tutmayı öğretirsen, her gün doyar...
Foursquare' da mayor olucam diye "yemek sonrası sıçma keyfi.. I am at Hela w/ 1236 others " diye check-in yapacaklar var.Allah ıslah etsin.
Sevgili Mikail.. Bu sene kış tarifesinde biraz insaf etsen? Sarılcak kimsemiz yok,valla götümüz donuyo, tek başımıza üşüyoruz be reyiz..
'Özledim' dedin de gırtlağına mı yapıştık? Döner bıçağıyla dilini mi kestik? Kulağına şiş mi soktuk? Gözlerini mi dağladık? Naptık lan?
Sahtecilik hiç bu kadar gerçekci olmamıştı. Tebrikler ...

Daha Fazlası için Facebook'ta Beğenin: