Facebook Sözleri #2461

Kız alkol masası evreleri; -Bütün kızlar toplandık haha -Aman hak etmiyodu zaten seni -Ay benim kuaförüme gelsene -Kızlar …
facebooksozleri.net

Tweetle

Bu sözü resim olarak bilgisayarınıza kaydedebilir veya Facebook'a Yükle butonunu kullanarak otomatik olarak facebook sayfanıza yükleyebilirsiniz.


.

Şu anda Görüntülenen Facebook Sözü:

Kız alkol masası evreleri; -Bütün kızlar toplandık haha -Aman hak etmiyodu zaten seni -Ay benim kuaförüme gelsene -Kızlar … komik sözünü görüntülemektesiniz. Daha fazla facebook sözleri, şekilli komik yazısı, daha eğlenceli ve anlamlı komik sözler bulabilmek ve facebook zaman tünelinizde paylaşmak için sitemizi gezinebilirsiniz.

Kısa URL:

Etiketler: Facebook Sözleri

Rastgele Facebook Sözleri

Bir kızın geceleri en büyük eğlencesi, yatarken kurduğu hayalleridir.
Bence beraber uyumaliyiz..
Lafıyla söz geçirdiğini zannedene 'erkek' , kilometrelerce uzakta bile olsa öğrenirse ağzıma sıçar dedirtene 'kadın' denir.
Dua et. Büyük güç verir. Düşün. Daha da büyük güç verir.
Ok gibi doğru olursan, hiçbir yay seni tutamaz. Hakça ol ki, nefis yayından hakikâte fırla.
Yok o ayakkabıya aşık olmuşmuş Yok o ayakkabıyı almadan uyku harammışmış vs Ulan sokakta da mı görmedin ayakları bile olmayanı? Az Şükret!
Ona küçük küfürler edin.
Olgunluk nerde nasıl davranacağını ve konuşacağını bilmektir, ciddiyet değil.
Tipten daha önemli şeyler var, mesela karakter..
Yıl 2013 olmuş hala ahizeyi ağzından çıkart , televizyonun sesini kıs diye canlı yayında laf yiyenler var arkadaş. Beyin de mi yok sizde ??
İki paket daha fazla şeker satıcam diye yaşlıları ölümü bekleyen , gözü torun torba yolunda rollerinde oynatmayın ulan vicdansızlar !!
Yalnızlık iyi güzel de tek başına yemek yerken zor oluyor.
qanqalar müjde harf yhasaqı qalktı artıq daha ösqürüs thürkçeyi itinali kullanmamısa ghereq khalmadı. skntlr gheçti,qutlu mutlu olsun
AYNEN KELİMESİNİ KİM BULDUYSA ÇOK SEVABA GİRMİŞ.
Biz iyi insanız oğlum. Hayatımız boyunca hep böyle kaybedeceğiz. Çalgı Çengi
kimi sevdiysek götü kalktı be usta.......
Merhaba Cemiyet! Bana bu Twitter adresini açan Huzurevi Müdürümüz Sn.Necati beye teşekkürlerimi arz ederim.
Kendisine değer veren erkeği üzen kızların ojesi kurumadan kıçı başı kaşınsın, beğendiği kıyafetin bedeni,ayakkabının numarası kalmasın.Amin
Aşkımı verdim sana, yüreğimi verdim.
"Umut verip güven aşılayıp da yarı yolda bıraktığın insanın gönül sadakasını iki dünyada da veremezsin." Hz. Muhammed s.a.v

Daha Fazlası için Facebook'ta Beğenin: